Semilac - piękno na miarę XXI wieku

Semilac - piękno na miarę XXI wieku

W czasach pogodni za pięknem i estetyką w wyglądzie Semilac zdecydowanie przoduje na polskim rynku kosmetycznym. Jest to marka znana prawdopodobnie każdej kobiecie, która choć raz zagłębiła się w tematykę manicure. Skąd zyskała taką popularność? Za tak ogromnym sukcesem stoi wiele lat doświadczenia jej twórców, państwa Gołębiewskich, specjalistów w dziedzinie kosmetologii, a także pasjonatów pięknych paznokci, którzy w swojej ofercie uwzględnili potrzeby milionów Polek.

Jakie produkty Semilac są dostępne w drogeriach?

Pomimo ogromnej popularności wspaniałej jakości lakierów hybrydowych, marka oferuje dużo więcej produktów do pielęgnacji paznokci. Są to przede wszystkim kosmetyki, które dbają nie tylko o piękny wygląd naszych paznokci po ich pomalowaniu, ale również wspierają pielęgnację dłoni w ich naturalnym wyglądzie. Na liście dostępnych produktów znajdują się zatem oprócz lakierów, także primery, oliwki, odżywki do paznokci, specjalne kremy, cleanery czy zmywacze. Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek i niejako dostosowując się do szybkiego trybu życia, z którym zmagają się one na co dzień, zadbali też o produkty w stylu 2w1, a mianowicie dołączyli do swojej oferty także lakiery szybkoschnące oraz lakiery z gotową odżywką. Dostępne są nawet lakiery 5w1 - są to lakiery hybrydowe będące jednocześnie bazą, powłoką koloryzującą, topem, produktem umożliwiającym nabudowanie płytki paznokcia oraz wydłużającym paznokieć. Marka Semilac posiada też szereg akcesoriów dla profesjonalistów i salonów kosmetycznych w postaci różnego rodzaju lamp UV lub LED, narzędzi do manicure/pedicure oraz zestawów do przedłużania paznokci, szczególnie modnych w dzisiejszych czasach. Producenci poszli o krok naprzód i poszerzyli swoje zasięgi również w sferze kosmetyków do makijażu, proponując swoim klientkom pogrubiające lub wydłużające tusze do rzęs, żelowe tusze do brwi, nadające im naturalny wygląd, dostępne w 3 różnych kolorach, a także miękkie kredki do oczu i całą gamę cieni do powiek, zarówno tych matowych, jak i z połyskiem w pięknych, ciepłych kolorach.

W czym tkwi popularność lakierów hybrydowych marki Semilac?

Dzisiaj, w każdej galerii handlowej spotykamy się z co najmniej kilkoma różnymi sklepami kosmetycznymi, mniej lub bardziej znanymi, w których możemy zaopatrzyć się w hurtowe ilości akcesoriów podkreślających urodę. Co zatem przykuło uwagę niezliczonej rzeszy konsumentów marki Semilac i dlaczego firma ta stała się rozpoznawalna w aż 35 krajach na całym świecie? Wszystko to za sprawą pasji, jaką widać przy tworzeniu kosmetyków, szczególnie lakierów do paznokci, które występują w niemal wszystkich barwach i ich odcieniach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni lakier do każdej stylizacji i na każdą okazję, czy to na co dzień, do pracy, czy na wielki bal. Warto wspomnieć, że marka uzyskała wiele certyfikatów potwierdzających pozytywne wyniki testów dermatologicznych swoich produktów oraz ich trwałość nawet do 21 dni i została wielokrotnie nagrodzona lub wyróżniona na tle innych marek.

Jeśli zatem pragniesz spróbować swoich sił w stylizacji paznokci, to produkty Semilac do kupienia na horex znajdziesz w praktycznych zestawach, które idealnie sprawdzają się do domowego użytku.