• Pharmaceris H H-Purin <br />Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry wrażliwej Łupież suchy<br />250 ml

Pharmaceris H H-Purin 
Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry wrażliwej Łupież suchy
250 ml

H-PURIN Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry wrażliwej przeznaczony jest do pielęgnacji wrażliwej skóry głowy z objawami łupieżu suchego, swędzenia skóry, podrażnienia, łuszczenia się skóry. Może być stosowany w formie kuracji lub w profilaktyce przeciwłupieżowej. Łagodzi skórę głowy,
dostawa 24hwysyłamy natychmiast
27,74 zł
Pharmaceris H H-Purin  Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry wrażliwej Łupież suchy 250 ml
2774 zł
Pharmaceris H H-Purin  Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry wrażliwej Łupież suchy 250 ml
H-PURIN Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry wrażliwej przeznaczony jest do pielęgnacji

Wskazania:

H-PURIN Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry wrażliwej przeznaczony jest do pielęgnacji wrażliwej skóry głowy z objawami łupieżu suchego, swędzenia skóry, podrażnienia, łuszczenia się skóry. Może być stosowany w formie kuracji lub w profilaktyce przeciwłupieżowej.

Działanie:

Specjalistyczna formuła zawierająca Piroctone Olamine efektywnie zwalcza objawy łupieżu u osób z wrażliwą skórą głowy. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, oczyszcza skórę głowy eliminując łupież i swędzenie (wg 80% badanych*). Zawartość D-panthenolu działa łagodząco na podrażnioną i zaczerwienioną skórę (wg 75% badanych*), intensywnie wspierając kurację przeciwłupieżową. Skóra głowy odzyskuje naturalną równowagę a włosy pozostają miękkie i łatwe do rozczesania.

Składniki aktywne:

  • Filtry UV - substancje pochodzenia mineralnego i organicznego. Filtry mineralne tworzą na powierzchni skóry cieniutki film, od którego odbijane są promienie UVA i UVB. Filtry organiczne pochłaniają promienie UV nie dopuszczając ich do głębszych warstw naskórka. 
  • Salicynian sodu (Sodium Salicylate) - działa keratynolitycznie i przeciwbakteryjnie, ułatwia usunięcie zewnętrznych obumarłych komórek naskórka bez podrażnienia skóry.
  • Piroctone Olamine (octopirox) - związek o szerokim spektrum przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym.
  • Pantenol - naturalny prekursor witaminy B5, łatwo wnika do głębokich warstw skóry właściwej, stymulując wzrost i odnowę komórek naskórka i skóry właściwej. Ułatwia gojenie się różnych rodzajów uszkodzeń skóry.

Efekt:

Działa przeciwłupieżowo i przeciwzapalnie. Eliminuje swędzenie i zaczerwienie skóry. Szampon nie powoduje przetłuszczania się włosów - włosy pozostają lśniące i puszyste.

Sposób użycia:

Nanieść szampon na mokre włosy. Masować aż do powstania piany. Pozostawić na ok. 1-2 minuty. Dokładnie spłukać wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć. W zależności od stopnia dolegliwości skóry głowy stosować codziennie (kuracja intensywna) lub 1-2 razy w tygodniu (kuracja pielęgnacyjna).

W przypadku kontaktu z oczami, należy przemyć je wodą.

*Badania kliniczne po 4 tygodniach stosowania

TESTOWANE KLINICZNIE

Pojemność:

250 ml

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
facebook