• CutisHelp Mimi<br />Emulsja do mycia ciała i włosów<br />200 ml

CutisHelp Mimi
Emulsja do mycia ciała i włosów
200 ml

Emulsja intensywnie regeneruje i nawilża. Przeznaczona jest do mycia ciała i włosów - preparat 2 w 1. Emulsja nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry. Nie pozostawia tłustego osadu na włosach i skórze.
dostawa 24hwysyłamy natychmiast
40,38 zł
CutisHelp Mimi Emulsja do mycia ciała i włosów 200 ml
4038 zł
CutisHelp Mimi Emulsja do mycia ciała i włosów 200 ml
Emulsja intensywnie regeneruje i nawilża. Przeznaczona jest do mycia ciała i włosów - preparat 2 w

Skład i działanie:

Delikatna, wygodna emulsja przeznaczona do codziennego mycia wrażliwej skóry dziecięcej i włosków. Szczególnie wskazana w przypadku takich dolegliwości dermatologicznych jak AZS, łojotokowe zapalenie skóry oraz różne objawy alergii skórnej.
Preparat nie zawiera żadnych drażniących składników myjących i w żaden sposób nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry. Delikatnie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia dostarczając jednocześnie ważnych substancji nawilżających i regenerujących. Ponadto zawartość oleju konopnego działa kojąco i wzmacnia naturalną odporność skóry na wpływy zewnętrzne.

Substancja biologicznie czynna: CANNABIS SATIVA OIL - farmakopealny olej konopny. Pozostałe składniki aktywne i podłoża: witamina E (octan tokoferolu), wyciąg z aloesu, gliceryna.

Wskazania:

  • Codzienna pielęgnacja oczyszczająca delikatnej, wrażliwej i nadwrażliwej skóry i włosów noworodków, niemowląt i starszych dzieci.
  • Pielęgnacja oczyszczająca, wspomagająca schematy profilaktyczno- terapeutyczne takich dolegliwości jak: . atopowe zapalenie skóry (AZS) kontaktowe zapalenie skóry . odsłoneczne zapalenie skóry, pokrzywka i innego rodzaju objawy alergii skórnej.
  • Pielęgnacja oczyszczająca skóry suchej lub narażonej na czynniki zakłócające funkcjonowanie płaszcza hydro-lipidowego (chlorowana woda, UV).

 

Działanie:

  • Delikatnie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia.
  • Nawilża i odżywia skórę i włosy.
  • Działa kojąco, zmniejszając napięcia skóry i podrażnienia.
  • Działa antybakteryjnie.
  • Nie narusza naturalnego płaszcza hydro-lipidowego.

 

Sposób użycia:

Zaleca się stosować do codziennego mycia i/lub kąpieli. Niewielką ilość preparatu należy rozprowadzić na skórę i/lub włosy. Można stosować bezpośrednio na skórę, na myjkę lub do wody w zależności od potrzeb, upodobań lub wskazań specjalisty.

Uwagi:

  • Wszystkie preparaty CutisHelp mimi przechowywać w temperaturze od 5°C do 25°C, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
  • W zależności od partii nasion konopnych poszczególne partie preparatów mogą różnić się kolorem, co wynika z naturalnych właściwości oleju z nasion konopi siewnych i nie ma żadnego wpływu na jego jakość i skuteczność.

Pojemność:

200 ml

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
facebook