• Bioliq Dermo<br />Intensywne serum rewitalizujące<br />30 ml

Bioliq Dermo
Intensywne serum rewitalizujące
30 ml

Bioliq Dermo Serum rewializujące intensywnie rewitalizuje skórę. Aktywnie ją nawilża i odżywia oraz poprawia jędrność i elastyczność. Pomaga modelować owal twarzy. Wyrównuje koloryt.
dostawa 24hwysyłamy natychmiast
24,07 zł
Bioliq Dermo Intensywne serum rewitalizujące 30 ml
2407 zł
Bioliq Dermo Intensywne serum rewitalizujące 30 ml
Bioliq Dermo Serum rewializujące intensywnie rewitalizuje skórę. Aktywnie ją nawilża i odżywia oraz

Skład i działanie:

Odpowiednia pielęgnacja skóry każdego dnia pozwala zachować jej młody i zdrowy wygląd. Aby osiągnąć świeżość i promienność skóry po 30 roku życia, należy szczególnie zadbać o to, aby pozostała aktywna. Dotyczy to również jej komórek. Fibroblasty są komórkami skóry niezbędnymi do utrzymywania elastyczności oraz zdolności regeneracyjnych skóry, zwłaszcza po działaniu agresywnych czynników zewnętrznych. Tym niemniej, wraz ze starzeniem skóry dojrzałe fibroblasty mają tendencję do przeważania nad fibroblastami młodymi, przez co skóra traci pewne określone właściwości funkcjonalne, typowe dla skóry młodej.
Bioliq Intensywne serum rewitalizujące to dermokosmetyk, którego substancje aktywne otrzymywane są w wyniku ekstrakcji, pozwalającej na skuteczne zachowanie ich unikalnych właściwości. Składnikiem przewodnim serum jest ekstrakt z kawioru (Acipenser spp.), który jest bogatym źródłem protein, lipidów, witamin i minerałów. Dzięki temu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycje.

Serum intensywnie rewitalizuje skórę. Aktywnie ją nawilża i odżywia oraz poprawia jędrność i elastyczność. Pomaga modelować owal twarzy. Wyrównuje koloryt.

Bioliq Dermo Intesywne serum rewitalizujące przeznaczone jest do pielęgnacji skóry twarzy i dekoltu.

Preparat zawiera ekstrakt z kawioru (Acipenser spp.), który jest bogatym źródłem protein, lipidów, witamin i minerałów. Dzięki temu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Dzięki obecności składnika aktywnego, wyizolowanego z korzeni tarczycy bajkalskiej, poprawia jędrność i elastyczność, jednocześnie hamując starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, poprzez zwiększenie liczby podziałów komórkowych. Oddziałując na metabolizm preadipocytów i adipocytów, znacząco redukuje podwójny podbródek, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki.

Skoncentrowana formuła serum o wysokiej zawartości składników aktywnych:

  • poprawia jędrność i elastyczność skóry
  • wygładza zmarszczki i hamuje starzenie komórek
  • pomaga modelować owal twarzy
  • wyrównuje koloryt, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki

Sposób użycia:

Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę  twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i/lub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

Pojemność:

30 ml

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
facebook