• Biała Perła Jutro Impreza!<br />2 x 6 ml
 • Biała Perła Jutro Impreza!<br />2 x 6 ml

Biała Perła Jutro Impreza!
2 x 6 ml

Nowa Biała Perła JUTRO IMPREZA! dostarcza klientom łatwe wybielanie zębów, cechujące się bardzo krótkim krótkim czasem aplikacj żeli na zęby (1 do 3 minut), krótkim czasem całej kuracji (2 do 4 dni), a co najważniejsze skutecznością! Twoje zęby będą bielsze o 2 do 3 odcieni!
dostawa niedostępnaniedostępny
39,66 zł
Biała Perła Jutro Impreza! 2 x 6 ml
3966 zł
Biała Perła Jutro Impreza! 2 x 6 ml
Nowa Biała Perła JUTRO IMPREZA! dostarcza klientom łatwe wybielanie zębów, cechujące się bardzo

Skład i działanie:

Biała Perła obecna jest w Polsce od kilkunastu lat oferując skuteczne i bezpieczne wybielanie zębów w warunkach domowych. O jakości wybielania Białej Perły stanowią setki tysięcy zadowolonych klientow.

Nowa Biała Perła JUTRO IMPREZA! dostarcza klientom łatwe wybielanie zębów, cechujące się bardzo krótkim krótkim czasem aplikacj żeli na zęby (1 do 3 minut), krótkim czasem całej kuracji (2 do 4 dni), a co najważniejsze skutecznością! Twoje zęby będą bielsze o 2 do 3 odcieni!

Wysoka jakość kuracji wynika z zastosowania nowoczesnej 2-fazowej formuły. Elegancki i podręczny pojemnik (dwa pędzelki z żelami) zapewnia dostępność prowadzenia wybielania o dowolnej porze dnia.

Biała Perła JUTRO IMPREZA! to nowe podejście do wybielania zębów, które może być traktowane jako jeden z elementów przygotowania do ważnego spotkania, randki czy imprezy. Twoja stylizacja, fryzura czy makijaż mogą być uzupełnione o efektowną biel zębów. Wystarczy parę dni na uzyskanie widocznego wybielenia zębów. Nowy biały uśmiech poprawi Twój image i nada nowe oblicze Twojej urodzie.

Prowadzenie kuracji:

 • Wybielanie polega na usunięciu zanieczyszczeń organicznych z powierzchni zębów i ze szkliwa. Produkt JUTRO IMPREZA! to 2-fazowa formuła aktywna jedynie wobec zanieczyszczeń i całkowicie bezpieczna dla zębów i dziąseł.
 • Kuracja produktem JUTRO IMPREZA! pozwala na szybkie przywrócenie bieli zębów oraz jej utrwalenie. W ciągu pierwszych dni zaleca się stosowanie wybielania 2 do 3 razy dziennie co pozwoli na osiągnięcie widocznego efektu w ciągu 2-4 dni. W kolejnych dniach należy kontynuować kurację stosując nakładanie żeli na zęby 1 do 2 razy dziennie co pozwoli na poprawienie i utrzymanie uzyskanej bieli zębów. Nie należy przekraczać 14 dni stosowania tj. maksymalnej zalecanej długości kuracji. Każdy prowadzący kurację może indywidualnie określić (skórcić) ilość dni kuracji niezbędnej dla osiągnięcia pożądanego stopnia bieli zębów. Możliwości skórcenia czasu kuracji może wynikać z mniejszego zanieczyszczenia zębów lub z młodszego wieku osoby prowadzącej kurację.
 • Podczas nakładania obu żeli pędzelkiem na zęby należy nakładać taką samą ilość obu żeli. Produkt JUTRO IMPREZA! wybiela zęby z racji na współdziałanie składników zawartych w obu żelach. Nakładanie tylko jednego składnika nie powoduje wybielania i nie jest zalecane.
 • Po wykorzystaniu żeli zawartych w opakowaniu kolejną kurację wybielającą można odbyć po upływie 6 miesięcy.
 • Żele wybielają jedynie zębu naturalne i nie mają wpływu na plomby i korony.

Uwagi:

 • Podczas kuracji ograniczyć do minimum jedzenie i picie tzw. ciemnych produktów mogących barwić zęby np. kawa, herbata, czerwone wino, ciemne owoce i warzywa.
 • Podczas kuracji wskazane jest powstrzymanie się od palenia tytoniu jako jednego z czynników powodującego mikrozanieczyszczenia na zębach.
 • Unikać kontaktu żelu (AKTYWUJ lub WYBIELAJ) z oczami. W przypadku dostania się żelu do oczu, płukać je zimną wodą przez kilka minut i natychmiast skontaktować się z lekarzem.
 • W przypadku kontaktu żelu (AKTYWUJ lub WYBIELAJ) z tkaniną natychmiast wypłukać ją wodą.
 • Każdorazowo po zakończeniu stosowania żeli zwrócić uwagę na dokładne zakręcenie pojemników.

Przeciwwskazania:

 • Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 14 roku życia.
 • Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed użyciem produktu powinny skontaktować się z lekarzem.
 • Produkt nie powinien być stosowany przy przy parodontozie, a także przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł.
 • Produktu nie powinny używać osoby uczulone na którykolwiek ze składników występujących w żelach.
 • Wybielanie produktem JUTRO IMPREZA! nie jest przeznaczone dla osób prowadzących korektę zgryzu przy pomocy różnych rodzajów aparatów ortodontycznych.
 • Jeśli podczas prowadzenia kuracji wybielającej pojawia się podrażnienie dziąseł należy przerwać kurację.
 • Podczas nakładania żelu (AKTYWUJ lub WYBIELAJ) należy ograniczyć do minimum kontakt żeli z dziąsłami, ustami i językiem.

Środki ostrożności:

Chronić przed dziećmi. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych. Produkt JUTRO IMPREZA! stosować tylko zgodnie z instrukcją.

Składniki:

Żel AKTYWUJ: Aqua, Sodium Chlorite, Xanthan Gum, Methylparaben

Żel WYBIELAJ: Aqua, Carbomer, Sodium Hydroxide Citric Acid, Carbamide Peroxide, Glucose Oxidase, Mathylparaben, Peppermint Oil

Sposób użycia:

Przygotowanie do wybielania - faza 0

 1. Przed rozpoczęciem kuracji wybielającej należy wyleczyć zęby (ubytki, próchnica) i stany zapalne dziąseł (przekrwienia).
 2. Dla lepszego efektu wybielającego, przed każdym nakładaniem żeli, delikatnie umyj zęby szczotką i pastą np. z serii Biała Perła.
 3. Należy nałożyć OTWIERACZ na usta w celu lepszej ekspozycji zębów podczas nakładania żeli pędzelkami.

Żel AKTYWUJ - faza 1

 1. Trzymaj pojemnik zawierający żele pionowo. Końcówka z napisem AKTYWUJ powinna być na dole. 
 2. Odkręć końcówkę z napisem AKTYWUJ i wyciągnij ostrożnie pędzelek.
 3. Dokładnie pokryj żelem przednią powierzchnię tych zębów, które chcesz wybielić.
 4. Aby pokryć żelem wszystkie zęby potrzeba kilku nawilżeń pędzelka. Staraj się unikać kontaktu dziąseł, ust i języka z nakładanym żelem.
 5. Po nałożeniu żelu schowaj pędzelek i dokładnie zakręć końcówkę.
 6. Nie zdejmuj OTWIERACZA z ust i przystąp natychmiast do nakładania żelu WYBIELAJ.

Żel WYBIELAJ - faza 2

 1. Obróć pojemnik. Trzymaj pionowo, tak, aby końcówka z napisem WYBIELAJ znalazła się na dole.
 2. Odkręć końcówkę z napisem  WYBIELAJ i wyciągnij ostrożnie pędzelek.
 3. Dokładnie pokryj żelem przednią powierzchnię tych zębów, na które poprzednio został nałozony żel AKTYWUJ.
 4. Aby pokryć żelem wszystkie zęby potrzeba kilku nawilżeń pędzelka. Staraj się unikać kontaktu dziąseł, ust i języka z nakładanym żelem.
 5. Nałożenie żelu WYBIELAJ uruchamia aktywne działanie wybielające.
 6. Po nałożeniu żelu schowaj pędzelek i dokładnie zakręć końcówkę.
 7. Zalecany czas wybielania w OTWIERACZU - 1 do 3 minut. Po tym czasie wyjmij OTWIERACZ z ust.
 8. Przez około 30 minut trwa aktywne działanie żeli. W tym czasie nie należy jeść, pić i palić. Następnie delikatnie umyj zęby szczoteczką i pastą np. z serii Biała Perła.

Opakowanie:

2 x 6 ml

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
facebook