• Avene CPI <br />Krem Riche do skóry podrażnionej<br />50 ml

Avene CPI 
Krem Riche do skóry podrażnionej
50 ml

Krem szybko łagodzi podrażnienia oraz trwale chroni skórę wrażliwą z natury, a także skórę która uległa podrażnieniu. Bogata formuła sprawia, że odpowiada on na potrzeby skóry suchej. Formuła kremu została opracowana według standardów Kosmetyku Sterylnego: nie zawiera substancji konserwujących,
niedostępny
59,18 zł
Avene CPI  Krem Riche do skóry podrażnionej 50 ml
5918 zł
Avene CPI  Krem Riche do skóry podrażnionej 50 ml
Krem szybko łagodzi podrażnienia oraz trwale chroni skórę wrażliwą z natury, a także skórę która

Borykasz się z problemem nadmiernej suchości i wrażliwości skóry? Niemal każdy kosmetyk czy kontakt z detergentem kończą się dla Ciebie tak samo - pieczeniem, świądem, podrażnieniem? Dużą trudność sprawia Ci dobranie kosmetyków do pielęgnacji Twojego typu cery? W takim razie wypróbuj, stworzony z myślą o pielęgnacji skóry nadwrażliwej i podrażnionej, Krem kojący CPI Riche marki Avene. Skład kremu został opracowany w taki sposób, aby przy jak najmniejszej ilości składników aktywnych zapewnić jak najlepsze właściwości pielęgnacyjne i najlepszą tolerancję. Przeznaczony jest głównie dla skóry suchej, łuszczącej się, z problemem podrażnień i nadwrażliwości wynikającej właśnie z suchości, a także alergii kontaktowych. Możesz wykorzystać go jako krem regenerujący i przywracający skórze równowagę po zabiegach dermatologicznych, a także sprawdzi się jako ochrona przed mrozem i wiatrem. Krem ma bogatą konsystencję, nie zawiera parabenów, substancji zapachowych, jest hipoalergiczny i nie powoduje powstawania zaskórników. Już po pierwszym użyciu poczujesz komfort i ukojenie, a takie objawy jak: suchość, pieczenie i podrażnienia zostaną zniwelowane.


Skad i działanie:
Za działanie kojące i łagodzące podrażnienia odpowiada woda termalna Avene, słynna ze swoich regenerujących właściwości. Właściwości odżywcze i nawilżające zapewniają: wazelina biała, poliole, skwaleny pochodzenia roślinnego. Składniki te nie natłuszczają skóry, ale dostarczają jej wszystkich, niezbędnych związków, aby skutecznie i trwale odbudować jej barierę ochronną. Minimalna ilość starannie wybranych składników aktywnych, zapewnia bardzo dobrą tolerancję przez skórę.


Sposób użycia:
Krem kojący do skóry nadwrażliwej CPI Riche należy stosować na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, rano i wieczorem. Doskonałym uzupełnieniem pielęgnacji skóry nadwrażliwej jest Woda termalna Avene.


Pojemność:
40 ml

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
facebook